DL-List and Torrent activity
None
Ratings release: [ ]

willu

Longevity:
2 years 5 months

Англо-український словник з українською транскрипцією
Обкладинка:

Автор: Федоришин М
Жанр: Словники
Опис: Цей словник виходить другим виданням, переробленим та доповненим. Він зосереджує увагу на одному з найважчих аспектів вивчення англійської мови – читанні та вимові слів. Запропоновано оригінальну систему транскрипції звуків англійської мови українськими літерами й подано таблицю її відповідності знакам міжнародної фонетичної транскрипції. Словник містить близько 7000 найуживаніших слів англійської мови і має покажчик українських слів (понад 3000), яким можна користуватися як українсько-англійським словничком.
Розразований на всіх, хто вивчає англійську мову.

Формат: pdf

EvrikfenRUS

Longevity:
1 year 8 months

Я завжди перекладаю Application як "Прикладна програма" або просто "Програма". Це підтверджує й мій "Англо-український та тлумачний словник компютерних термінів".
У Windows Vista Введено цікавий термін "Застосунок", але щодо його вживання я не певен, хоча звучить, НМСД, симпатично. :
Кайнз, ти протирічиш сам собі в одному дописі. Хоча з другим твердженням в менш різкому формулюванні згоден.
к стате томик программ спам тоже неплохой

06-Nov-2012 13:32 (after 8 months 22 days)  [Profile]  [PM] 

[Quote] 

EvrikfenRUS

Longevity:
1 year 8 months

Я завжди перекладаю Application як "Прикладна програма" або просто "Програма". Це підтверджує й мій "Англо-український та тлумачний словник компютерних термінів".
У Windows Vista Введено цікавий термін "Застосунок", але щодо його вживання я не певен, хоча звучить, НМСД, симпатично. :
Кайнз, ти протирічиш сам собі в одному дописі. Хоча з другим твердженням в менш різкому формулюванні згоден.
к стате для спам компьютера тож полезна

07-Nov-2012 13:11 (after 23 hours)  [Profile]  [PM] 

[Quote] 

The time now is: Today 19:14

All times are GMT + 3 Hours

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

DISCLAIMER - ВНИМАНИЕ

Сайт не предоставляет электронные версии произведений, а занимается лишь коллекционированием и каталогизацией ссылок, присылаемых и публикуемых на форуме нашими читателями. Если вы являетесь правообладателем какого-либо представленного материала и не желаете чтобы ссылка на него находилась в нашем каталоге, свяжитесь с нами и мы незамедлительно удалим её. Файлы для обмена на трекере Torrents.Net.Ua предоставлены пользователями сайта, и администрация не несёт ответственности за их содержание. Просьба не заливать файлы, защищенные авторскими правами, а также файлы нелегального содержания!

Please don't upload copyrighted or illegal files! All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The comments are property of their posters, all the rest ©.

Добавить рекламное объявление